خدمات حکاکی لیزری و چاپ تامپو

خدمات حکاکی لیزری و چاپ تامپو
حکاکی لیزری، از انواع نشانه گذاری های لیزری و برای کنده کاری روی یک شی است. از این روش برای کنده کاری انواع نقش و متن بر روی سطوح مختلف استفاده می‌شود.
توسط حکاکی لیزری روی چه اجناسی می توانید حکاکی را انجام دهید؟
با این دستگاه حکاکی، می توانید انواع فلزات را از جمله فولاد ضد زنگ، آلومینیوم، فولاد ابزار، برنج، تیتانیوم، وفلزات آنودایز شده و غیره را حکاکی یا کنده کاری نمایید. هم چنین روی انواع چوب، انواع پلی استایرن و موادی از خانواده وینیل پلیمری، سرامیک و شیشه می توان حکاکی را انجام داد. دقت دستگاه‌های حکاکی لیزری بسیار زیاد است و طرح یا نوشته مورد نظر با دقت کامل کنده کاری می شود.

حکاکی لیزری

چقدر طول می کشد تا حکاکی با لیزر انجام شود؟
متوسط زمان حکاکی ۲۰ دقیقه است، اما این بستگی به میزان نوشته های موجود و یا ایجاد طرح مورد نظر روی محصول دارد و می تواند به اندازه ۳۰ ثانیه تا یک ساعت باشد.
موارد حکاکی با لیزر چه هستند؟.
ما با لیزر حکاکی در عمق های مختلف می توانیم حکاکی و یا حتی برش انجام دهیم. همچنین می توان با این دستگاه، روی سطح مورد نظر چاپ ماوراء بنفش انجام داد. از آنجا که روی انواع فلزها و اجناس دیگر می توان اینکار را انجام داد، بنابراین گزینه های مختلفی برای حکاکی وجود دارد از هدایای تبلیغاتی گرفته تا لوازم صنعتی و لوازم تزیینی که با حکاکی جلوه زیباتری پیدا می کنند.
جنس انواع هدایای تلیغاتی چیست؟
می توان انواع هدایای تبلیغاتی را در سه جنس مختلف دسته بندی کرد:
– هدایای تبلیغاتی از جنس چوب طبیعی، که احساس گرم و صمیمانه به مخاطب می دهند.
– هدایای تبلیغاتی پلاستیکی که نشان دهنده احساس پاک و مدرن هستند.
– هدایای تبلیغاتی فلزی که احساسات شیک و زیبا منتقل می کنند.

حکاکی لیزر روی هدایای تبلیغاتی چگونه است؟
یک هدیه تبلیغاتی با جنس چوب، که با لیزر و یا چاپ ماوراء بنفش روی آن کنده کاری شده، به غیر از مانایی نام و مشخصات شرکت، یک هدیه از جانب طبیعت به مشتری ما خواهد بود. چوب هایی با رنگ روشن، رگه های نازک و یا با پوشش رزینی برای حکاکی لیزری مناسب هستند. هنگام حکاکی یا برش روی چوب مهم است که همه چیز را با دقت برنامه ریزی کنید و هدایای مناسب را انتخاب کنید. بهتر است روی یک چوب تیره حکاکی انجام نگیرد، زیرا باعث می شود که مشخصات شرکت که اصولا نازک حکاکی می شوند به وضوح قابل مشاهده نباشد.

در هدایای تبلیغاتی با جنس پلاستیک، انواع طرح ها و نقوش و لوگوی شرکت به راحتی روی آن انجام پذیر است و آن را به هدیه ای منحصر به فرد تبدیل می کند. البته باید دقت کرد که انواع جنس های پلی استایرن، ترموپلاستیک و پلی استر برای حکاکی لیزری مناسب است.

در هدایای تبلیغاتی با جنس فلز، اگر مشخصات شرکت روی آن کنده کاری شود ، در نگاه اول احساس با شکوهی از کسب و کار ما را به مخاطب القا می کند. این نوع هدایا برای مشتریان و مخاطبان خاص شرکت بسیار مناسب است. با تنوع رنگ های سیاه، نقره ای، طلایی و رزگلد نمادهای القایی متنوعی را می توان بوجود آورد. با لیزر امکان حکاکی روی انواع فلزات از جنس های مختلف و رنگ های متفاوت، مثل استیل کربنی، استیل، برنج و مس وجود دارد.
حکاکی لیزری روی چوب چگونه انجام می شود؟
با استفاده از فناوری حکاکی لیزری می‌توان طرح‌های مختلفی را بر روی چوب کنده کاری کرد. در این روش کنده کاری روی چوب، اشعه لیزر به صورت متمرکز به سطح چوب تابیده می‌شود و به خاطر حرارت زیاد آن، در نقاط مورد هدف، مقداری از مولکول های چوب، تبخیر می‌گردد، در نتیجه جای آن با ظرافت بالایی کنده کاری انجام می گیرد. در این روش براده چوب حاصل نمی شود و سطح کار بسیار تمیز خواهد بود..

تقریبا می‌توان بر روی هر نوع چوبی توسط لیزر عمل حکاکی انجام داد ولی باید با توجه به نوع چوب میزان قدرت دستگاه لیزر را تنظیم نمود.
حکاکی لیزری روی خودکار و یا قلم های تبلیغاتی چگونه است؟
حک لیزری روی خودکار و یا قلم یک راه عالی برای متمایز کردن قلم با مشخصات شرکت تان به عنوان یک هدیه خاص است. حکاکی برروی هدایای تبلیغاتی، روش تبلیغات منحصر به فردی را برای شرکت های بزرگ و کسب و کارها، فراهم می کند. حتی برحسب رده بندی مخاطبان شرکت از اعضای اجرایی و کارمندان شرکت گرفته تا مشتریان کسب و کار، می توان حکاکی های متفاوت انجام داد. با توجه به جنس قلم و خودکار از حکاکی روی آن ها، نتایج مختلفی ایجاد می شود. به عنوان مثال، هنگام حکاکی روی یک قلم فلزی که روی آن پوششی وجود دارد که رنگی متفاوت از جنس قلم دارد، در قسمت های حکاکی شده رنگ طبیعی فلز نشان داده می شود. به همین دلیل قلم های فلزی بدون روکش، بهترین گزینه برای حکاکی است و هنگامی که این قلم های فلزی حکاکی شوند، محل حکاکی شده همان رنگ قلم را خواهد داشت.

حکاکی لیزر روی خودکار

حکاکی لیزر روی خودکار

ایا می توان روی خودکار پلاستیکی تبلیغاتی، حکاکی لیزری انجام داد؟
در مورد خودکارهای پلاستیکی، بهترین تنها راه برای آنکه بدانیم امکان حکاکی لیزری روی آن هست یانه اینست که روی یکی از آنها امتحان کنیم و اگر خوب از کار درآمد بقیه را حکاکی کنیم. نمونه هایی از قلم های اکریلیک که امروزه ساخته می شوند به راحتی حکاکی می شوند.
برای حکاکی لیزری به کجا مراجعه کنیم؟
اگر شرکت یا سازمان شما به یک حکاکی سفارشی مانند حکاکی آرم یا لگوی شرکت و یا آدرس و شعار سازمان نیاز دارد، با ما تماس بگیرید و ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم www.veshko.ir . فقط کافی است به سادگی متن و نوع فونت را انتخاب کنید و بقیه کار را به ما بسپارید. اگر می‌خواهید با دستگاه حکاکی لیزری آشنا شوید، می‌توانید وب‌سایت ما را ببینید.
چاپ تامپو چیست؟
چاپ پد (که چاپ تامپو یا تامپوگرافی نیز نامیده می شود) یک فرایند چاپ است که توسط آن می توان یک تصویر ۲ بعدی را روی یک شی ۳ بعدی انتقال داد. این کار با استفاده از یک فرآیند چاپ غیر مستقیم انجام می پذیرد، کاربر یک کلیشه چاپ خاص برای تصویر ایجاد می کند و تصویری که روی کلیشه طراحی شده توسط یک پد سیلیکونی به یک “سابستریت” منتقل می شود و با جوهر چاپ می شود. این فرایند می تواند خطوط بسیار دقیقی را چاپ کند. کلیشه های چاپی به صورت جداگانه امکان چاپ حروف، اعداد و کاراکترهای خاص را فراهم می کند

چاپ تامپو

چاپ تامپو

سابستریت چیست؟
مقصود از سابستریت یا بستر، یک ماده یا لایه ای است که چیزی را در بر می گیرد. بستر در فرآیندهای تبدیل مانند چاپ و یا پوشش استفاده می شود. به طور کلی ماده پایه را که به عنوان مثال تصاویر، بر روی آن چاپ خواهد شد بستر می گویند. مواد پایه می تواند از جنس های زیر باشد:
فیلم های پلاستیکی یا فویل،
منسوجات و پارچه ها،
ظروف پلاستیکی،
هر گونه کاغذ، یا کاغذ پوستی،

برای خدمات حکاکی لیزری چقدر باید هزینه کنیم؟

هزینه حکاکی روی جنس های مختلف و قیمت حکاکی روی فلز بستگی به گزینه های مختلف دارد:
– ابعاد سطح مورد نظر که در آن حکاکی انجام می شود این ابعاد از سانتیمتر مربع به بالا قابل محاسبه است.
– پیوستگی نوشتار حکاکی شده.
– جنس قطعاتی که باید حکاکی شوند نیز در محاسبه هزینه حکاکی موثر است.
– تعداد قطعات سفارش شده در حجم انبوه یا حجم کم
– پیچیدگی یا سادگی طرح مورد نظر که الگوی حکاکی قرار می گیرد.
– هزینه های طراحی طرح و ایجاد فایل برای حکاکی
از خدمات چاپ تامپو روی چه سطوحی می توان استفاده کرد؟
برای چاپ روی سطوح پلاستیکی و روی انواع محصولات پلیمری در ابعاد کوچک چاپ تامپو بهترین گزینه است. چاپ تامپو را می توان به غیر از سطوح صاف، روی اشیای مختلف با سطوح قوسی، گرد، منحنی، و یا کروی اعمال کرد. در چاپ های صنعتی با کیفیت بالا، چاپ تامپو یا تامپو پرینت روی سطوح شیشه ای و سرامیکی صاف یا مدور نیز امکان پذیر است.
چاپ تامپو روی چه لوازمی قابل استفاده است؟
چاپ تامپو روی کلیه هدایای تبلیغاتی، قطعات صنعتی و لوازم کمک آموزشی مطابق با سلیقه و نیاز مصرف کننده انجام پذیر است. روی انواع هدایای تبلیغاتی پلاستیکی مانند خودکارهای پلاستیکی ، لیوان های PVC و یا قطعات پلاستیکی کوچک و رنگی می توان چاپ تامپو را انجام داد. هم چنین چاپ تامپو بر روی انواع هدایای تبلیغاتی با روکش پلاستیکی مثل انواع پاور بانک ، فلش مموری و جاکلیدی امکان پذیر است.

حکاکی لیزر روی خودکار

حکاکی لیزر روی خودکار

برای چاپ تامپو به کجا مراجعه کنیم؟
اگر شرکت یا سازمان شما به نیاز به هدایای تبلیغاتی سفارشی دارد و یا شرکت تولیدی شما نیاز به چاپ مشخصاتی روی بدنه محصولات خود دارد می توانید به سادگی با ما تماس بگیرید و ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم www.veshko.ir . فقط کافی است به سادگی متن و نوع فونت را انتخاب کنید و بقیه کار را به ما بسپارید.
آیا فکر میکنید که حکاکی لیزری روی شیشه انجام شدنی هست؟
با تابش لیزر روی سطح مواد یک پرتو نور شدید تک رنگ با دمای فوق العاده بالایی به این ماده حرارت می دهد، و اغلب باعث تبخیر یا ذوب شدن عمقی از مواد می گردد. حکاکی روی شیشه و اچینگ با یک لیزر CO2 باعث ایجاد یک اثر زیبا روی شیشه می شود که به شما اجازه می دهد تا آرم های سفارشی و طرح های انتخابی را محصولات شیشه‌ای کوچک و تزئینی و یا آینه ها حکاکی کنید.

حکاکی لیزر روی شیشه

حکاکی لیزر روی شیشه

منبع مقاله:www.veshko.com

خدمات حکاکی لیزری – قیمت حکاکی روی فلز – خدمات چاپ تامپو – چاپ لیزری – حکاکی لیزر روی هدایای تبلیغاتی – حک لیزری روی خودکار – حک لیزری – چاپ تامپو – لیزر فلش – لیزرجاکلیدی –

حکاکی لیزری فلش مموری تبلیغاتیحکاکی لیزری خودکار تبلیغاتیحکاکی لیزری جاکلیدی تبلیغاتی • حکاکی لیزری قالبهای بادی • حکاکی لیزری الکترود مسی جهت اسپارک • حکاکی لیزری انواع پلاک های سررسید • حکاکی لیزری بر روی سطوح کروی • حکاکی لیزری فلزات و غیر فلزات • حکاکی لیزری سنبه برجسته • حکاکی لیزری پلاکهای فلزیخدمات حکاکی لیزری شماره سریال بر روی تگ کابل از جنس استیل ۳۰۴ • حکاکی لیزری طلا و جواهر • مشاوره در زمینه خرید دستگاه لیزر حکاکی • فروش و خدمات دستگاه لیزر • حکاکی لیزری بر روی چنگالحکاکی لیزری بر روی قاشقحکاکی بارکد بر روی محصولات تولیدیتولید انواع جاسویچی • ساخت انواع لوح تقدیر • ساخت انواع لوح سپاس • حکاکی لیزری عکس چهره • حکاکی لیزری بر روی لیوان شیشه ای • حکاکی حروف برجسته انواع فلزات • مهر برجسته داغی فوم • مهر بر جسته داغی چوب • مهر برنجی برجسته • ساخت انواع مهر برجسته • حکاکی و چاپ لیزری بر روی خودکارحکاکی لیزری بر روی لیوان فلزیحکاکی لیزری بر روی فلش مموری پلاستیکیحکاکی لیزری بر روی ساعت مچی • ساخت استند های تبلیغاتی • طراحی و تولید انواع ساعت های رومیزی تبلیغاتی • برش لیزری ام دی اف • برش لیزری چوب • برش لیزری پارچه • حکاکی لیزری بر روی چوبحکاکی لیزری بر روی مولتی استایلحکاکی لیزری بر روی پلکسی گلاسحکاکی لیزری بر روی شیشهحکاکی لیزری بر روی چرمحکاکی تزئینیحکاکی لیزری با تیراژ بالاحکاکی لیزری با رنگ مشکی • حکاکی لیزری بوسیله متال فیکس • حکاکی لیزری بر روی طلا و جواهر حکاکی لیزری بر روی انگشترحکاکی لیزری بر روی جعبه فلزیحکاکی لیزری بر روی ابزار آلاتحکاکی لیزری تجهیزات پزشکیحکاکی لیزری لوازم خودرو • حکاکی لیزری بر روی لپ تاپ • حکاکی لیزری بر روی فندک • حکاکی لیزری بر روی خودکار فلزیحکاکی لیزری قاب موبایل • حکاکی لیزری بر روی تگحکاکی لیزری بر روی تگ پلاستیکیحکاکی لیزری روی جلد سررسید • ساخت تابلو راهنمای ساختمان • ساخت تابلو پلکسی گلاس • ساخت ترکیبی مولتی و پلکسی • حکاکی لیزری نام و نشان بر روی هدایای تبلیغاتیحکاکی لیزری بر روی فلش مموری فلزی