کاربردهای خدمات حکاکی لیزری چه می باشد؟

کاربردهای خدمات حکاکی لیزری چه می باشد؟

خدمات حکاکی لیزری شرکت ما، تمامی خدمات سفارشی در طیف وسیعی از پروژه ها و برنامه های کاربردی شما را با استفاده از دقت تکنولوژی لیزر ارائه می دهد.
ما مارک گذاری، حکاکی، و سوراخ کردن را در طیف گسترده ای از مواد را با دستگاه حکاکی لیزری به انجام می رسانیم. انواع لوازم و هدایای تبلیغاتی در جنس های مختلف اکریلیک، فوم، سرامیک، چرم، چوب، کاغذ، پلاستیک، پارچه، لاستیک، فلز نازک و بسیاری دیگر قابلیت حکاکی توسط لیزر را دارند.
شرکت ما به شما یک راه مقرون به صرفه برای علامت گذاری، برش و حکاکی را نشان می دهد. کار ما دقیق و تمیز است. لیزر هرگز در تماس با محصول قرار نمی گیرد. مارک لیزری یک روش شناخته شده  برای حکاکی روی فلز، حکاکی نوارهای کدگذاری یا بارکد ، شماره سریال، ماتریس داده، اعداد و حتی لوگوهای شرکت، شده است.

خدمات حکاکی لیزری

مراحل خدمات حکاکی لیزری چه می باشد؟

۱– طراحی
اپراتور دستگاه، ابتدا طرح های شما به راحتی توسط اسکن کردن، کلیپارت ها یا ابجکت های کامپیوتری، گرفتن عکس دیجیتال، دیجیتالی کردن یا ایجاد آن با نرم افزار CAD وارد بانک اطلاعاتی سیستم می کند. طرح های سفارشی شما باید به صورت انحصاری برای حکاکی توسط شرکت خدمات لیزری داده شود تا روند را ادامه دهد. شرکت ما طرحهایی را تصویب می کنند که قانون حق تکثیر محفوظ را رعایت کرده باشند.
۲- تنظیمات دستگاه
در مرحله بعد، تنظیمات دستگاه باید طبق طراحی شما تنظیم شود، پارامترهای متریال، قطر بیت ابزار، تنظیم عمق، سرعت برش و سایر گزینه ها را برای تعیین مسیر حرکت دستگاه تنظیم می شود. برای حفظ تمیزترین برش ممکن است، اپراتور دستگاه با دقت بسیار زیاد، تنظیمات دستگاه را کاملا دقیق تنظیم نماید. مشتری باید اطمینان حاصل کند که مسیرحکاکی کاملا تمیز و دقیق است.
۳- کنده کاری یا برش دادن
اپراتور دستگاه، کار را به دستگاه می فرستد، و اجازه می دهد که ماشین طبق تنظیمات داده شده کارکند. دستگاه، جنس مواد را ایمن نگه می دارد. بسته به میزان طراحی، حکاکی لیزری می تواند تنها چند دقیقه طول بکشد. اگر شما سفارش انبوه از طرح خود را دارید، ماشین ما با خدمات حکاکی لیزری خود، می تواند به راحتی آن ها را مدیریت کند.

 

حکاکی لیزر

حکاکی لیزر

 

مزایای استفاده از خدمات حکاکی لیزری چیست؟
برخی از مزایای استفاده از حکاکی لیزری، عبارتند از:
دستگاه لیزر، حکاکی یا برش لیزری را با یک لبه صاف تر، با دقت بهتر و سرعت بسیار بالاتری را فراهم می کند. به علاوه هیچ سایش ابزار وجود ندارد! تمامی کارهای انجام شده برای برش دقیق، علامت گذاری یا سوراخ کردن قطعه، همچنین طراحی نمونه اولیه قطعات جدید با هزینه های کمتری از روش های سنتی امکان پذیر است.
جوشکاری لیزری به شما یک جوشکاری دقیق، با سرعت بالاتر و اعوجاج حرارتی کمتر و هزینه های پایین تری از روش های معمول جوشکاری ارائه می دهد.
روش های متداول ساخت اغلب نیاز به مراحل مختلفی از قبیل مته زنی، منگنه زنی، فرزکاری، اره کردن و خرد کردن را دارند. بسیاری از این کارها بر روی بسیاری از دستگاه های مختلف یا با ابزارهای مختلف انجام می شود. این امر باعث تولید طولانی تر، هزینه های بالا و انعطاف پذیری محدودی برای تغییر می شود.
با سیستم خدمات حکاکی لیزری ما، فرآیندهای تولید در یک مرحله بدون نیاز به عملیات اضافی پایان می یابد. ما با استفاده از برنامه نرم افزاری سیستم، می توانیم به راحتی تغییرات و اصلاحات انجام دهیم.

مفهوم مقاله:خدمات حکاکی لیزری، یک زیرمجموعه از کارهای لیزر مارکینگ یا نشانه گذاری لیزری است، از دستگاه لیزر برای حکاکی یا کنده کاری روی انواع لوازم و هدایای تبلیغاتی استفاده میشود. دستگاه لیزر، حکاکی یا برش لیزری را با یک لبه صاف تر، با دقت بهتر و سرعت بسیار بالاتری را ایجاد می کند.